לתפריט

אטרקציות לבר מצווה

אטרקציות לבר מצווה 

הילד הקטן "הופך" לגבר?!  הנסיכה הגיע לגיל מצוות?!

"סלברייט אירועים"  מזמינים אותך ליהנות ממגוון רחב של אטרקציות לבר מצווה בת מצווה שיהפכו את האירוע שלך לבלתי נשכח…

בשעה טובה הגעתם לשלב חגיגות בר המצווה וכמובן הגעתם גם למקום הנון לתכנון אטרקציות לבר מצווה. 

אנו בסבלרייט הכתובת הנכונה לכל אטרקציה מיוחדת לבר מצווה וכמובן גם לאירוע בר המצווה שלכם !

אחרי שכבר קניתם חליפת בר מצווה מהודרת ומיוחדת כבר הייתם בבית דפוס והכנתם הזמנות מיוחדות לאירוע. את המנה כבר בחתרם לפי תפריט האולם והגיע הזמן לבחור אטרקציות. 

קצת על מהלך התפילה : 

אני בטוח שכבר הרבה ביקרו בבתי כנסת ויודעים כיצד מתנהלת התפילה ומה החלקים שלה, אבל השילוב של האטרקציות במהלך בר מצווה בבית הכנסת הוא שונה. 

התפילה מתחלקת לשלושה חלקים, הוצאת ספר תורה קריאה בפרשת השבוע ומפטיר.

הפרשה מתחלקת ל 7 חלקים. נכון כששומעים בבית הכנסת את הקריאות של מכירת הפרשות, אז יש סה"כ 8 אנשים שעולים לתורה. אחרי שקרואים את ה 7 פרשות יש את המפטיר שהוא חזרה על החלק האחרון של הפרשה השביעית. 

אטרקציות לבר מצווה - איך זה עובד : 

פשוט מאוד, אתם תבחרו יחד איתנו את האטרקציות שהכי מתאימות לכם ואנו יחד איתכם נחליט מה מתאים יותר או פחות.

למה דווקא לבחור בנו : 
אנו בסלברייט עובדים כבר שנים רבות עם כל אולמות האירועים ובתחום האטרקציות לבר מצווה ומכירים את תנאי השטח בכל אולמות האירועים .

אם תבחרו להזמין מתקן מתנפח לילדים כאטרקציה מיוחדת לבר מצווה יש נם אולמות שתנאי השטח צפופים ולכן אטרקציה כזאת לא תתאים.
בזכות הניסיון העשיר שלנו והיכרות עם כל אולמות האירועים המתאימים לחגיגות בר מצווה אנו נתאים את האטרקציות לפי תנאי שטח.

אטרקציות לבר מצווה - מי מכיר יותר טוב : 

אנו בטוחים שאתם מכירים את האורחים שלכם הרבה יותר טוב ואתם תדעו בדיוק מהם האטרקציות אליהם הם יתחברו, לכן את הבחירה אנו נעשה יחד איתכם בשיתוף פעולה מלא. 

פנו אלינו כבר היום וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד עבור האטרקציה המושלמת לכל אירוע ובר מצווה. 

 

הגיע העת לחגוג בר/בת מצווה…

אין זה משנה אם בחרתם לחגוג באולם, בבית או בכל מיקום אחר. מדובר בהפקה הדורשת התייחסות ללא מעט פרטים. סלברייט מציעה לך ליהנות מצוות מקצועי ומנוסה אשר יעזור לכם לכל הפרטים הדרושים בארגון בר המצווה או בת המצווה. לסלברייט ניסיון רב באירועי בר מצווה בת מצווה ולכן אנו מבטיחים לספק אטרקציות לבר מצווה בת מצווה באיכות גבוהה תוך התייחסות לפרטים הקטנים של האירוע…
פעם ב 13/12 שנים זה קורה, וזה באמת קורה רק פעם אחת בחיים, לכן אנחנו בסלברייט מאמינים שצריך לדאוג לכם ההורים לשקט נפשי והנאה מלאה מהאירוע, כמובן שלילדים אנחנו נדאג ובזה יש לכם שקט מובטח. המקצועיות שלנו היא ללא פשרות אנחנו מחזיקים במגוון רחב של אטרקציות שונות ומיוחדות לבר מצווה בת מצווה, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור איתנו את האטרקציות לאירוע שלכם, אנחנו נדאג לכל השאר. הרי מה כל הילדים רוצים וחולמים? הם חולמים על אירוע מיוחד, מדהים, ואנחנו רוצים לעזור לכם לעשות את זה, והאמת זה לא כלכך קשה, כל מה שצריך לעשות הוא לבחור אטרקציות נכונות לאירוע בר מצווה בת מצווה שלכם, לתכנן את מהלך האירוע ובשאר הזמן אתם רק צריכים ליהנות, אז תנו לנו להוריד לכם את כאב הראש ולדאוג לילדכם לאטרקציות לבר מצווה באולם ובת מצווה בדיוק כמו שהם אוהבים ורוצים. מגיע לכם ליהנות עם הילדים שלכם ביום המיוחד לא? הרי בכל זאת חוגגים רק פעם אחת בחיים!
אנו מספקים מגוון רחב של אטרקציות לבר מצווה באולם, בבית, בחוץ ובכל מקום אשר תחגגו אנחנו נגיע ונספק לכם אטרקציות אשר יהיו הנאה מושלמת לאורחים שלכם.

סלברייט אירועים מתמחים באטרקציות לבר מצווה | בת מצווה, אנחנו מציעים מגוון אטרקציות שיהפכו את האירוע שלכם לבלתי נשכח… 

 

 

 

חשוב לזכור,

בר המצווה הוא אחד מהטקסים הכי חשובים והיפים במסורת שלנו, ויש לו גם משמעות חברתית ואישית. מסיבה זו רובנו נוהגים לחגוג את בר המצווה באירוע מיוחד שיישמר בזיכרונו של הילד ושל המשפחה כולה. סלברייט מאחלת לכם המון מזל טוב לרגל הבר/בת המצווה ומקווה להמשיך לשמח אתכם בכל אירוע.

אטרקציות לבר מצווה באולם

אנו בסלברייט אירועים יודעים להביא את האטרקציות המתאימות ביותר לאירוע שלכם, אנו נעבוד אתכם ונתכנן לאורך כל הדרך את האטרקציות המתאימות לאירוע שלכם בסנכרון עם אולם האירועים בו אתם חוגגים, אנו מודעים למגבלות ולדרישות של אולמות האירועים ולכן מביאים את האטרקציות המתאימות ביותר לבר מצווה באולם בו אתם חוגגים.

סלברייט איתך בכל שלב…

 
נגישות
סגור