אודותינו

מי אנחנו – סלברייט אטרקציות לאירועים?

החלטנו לחסוך ממכם את כל הקישקושים מי אנחנו וכדומה, בקיצור ולעניין, אנחנו 2 חברים מילדות צעירים בני שנות העשרים המאוחרות. עבדנו בכל מיני תחומים שקשורים לאירועים, מסיבות, ברים. תמיד הרגשנו שחסר לנו משהו, חסרה לנו "אטרקציה" ואז החלטנו שאם חסרה לנו אטרקציה, פשוט נעשה אותה בעצמנו. נעשה את הכל פשוט מאוד כדי שלכם לא יהיה מורכב, אחרי הכל זה האירוע שלכם ומגיע לכם ליהנות מכל רגע ובשביל זה אנחנו פה. אנו מאמינים כי אירוע זאת חוויה חשובה לכם ואנחנו נעשה הכל כדי שהאטרקציות באירוע שלכם יהיו הדבר שיהפוך אותו לחגיגה ענקית ויעלה חיוך על פני האורחים שלכם. הצלחת האירוע היא ההצלחה שלנו.

מה המטרה שלנו?

המטרה שלנו מאוד פשוטה – אתם! כן אתם שרוצים אירוע מושלם בראש טוב ולהרגיש רגועים לאורך כל האירוע, אנחנו פשוט יודעים מה צריך בכדי להפוך כל אירוע לאטרקציה ואיך זה צריך להיראות. מהנקודה שלכם והמחשבה שלכם אנחנו ניצור את המציאות שאתם מדמיינים, נשמע מסובך? ממש לא ! כמו שאמרנו בקיצור ולעניין אנחנו נדאג בכל זמן, בכל מצב שהאירוע שלכם יהיה וואו!

השירותים שלנו

אנחנו לא עושים הכל, אבל עושים הכל על הצד הטוב ביותר. לכן אולי יהיו דברים שאנחנו לא עושים ותרצו, אנחנו גם נדאג לעזור לכם בזה. נקשר אתכם למי שצריך ונדאג לכם בכל תחום(ייעוץ זוגי לא כלול בתפריט) אנחנו חיים שירות, לומדים שירות ואוהבים שירות, לכן אנחנו נתייחס אליכם כמו שאנחנו רוצים שיתייחסו אלינו. בין האטרקציות שלנו תמצאו משחקים לאירועים, מגנטים, בובות ענק, בר מתוקים, תא שקוף ועוד מלא אטרקציות לאירועים(תלחצו כאן – אטרקציות לאירועים).

למה דווקא אנחנו?

זאת שאלה ממש קשה, אבל התשובה לזה היא פשוטה מאוד תנסו אותנו, תבדקו אותנו תגלו מי אנחנו. אבל בלב שלם ניתן להגיד אצלנו תקבלו שירות, שירות ושירות בשילוב עם איכות מתחילת כל אירוע ועד סופו.

אמרנו בקיצור – אז פשוט נסכם

מי אנחנו – אנחנו סלברייט אירועים בניהולם של לירן מירון ודניאל סלם 2 חברי ילדות מרמת גן שרוצים פשוט לעשות לכם את האירוע קל, כיף ונוח. אל תשברו את הראש, תנו לנו לעשות לכם את העבודה אתם תיהנו ותמשיכו איתנו לאירועים הבאים, כי השמחה אף פעם לא נגמרת.

סלברייט אטרקציות לאירועים – איתך בכל שלב!